دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

سخن نخست

سوگواره عاشورایی پوستر هیأت به دهمین منزل خود رسید. در این سالها فراز و نشیب‌هایی طی شد و با همراهی اساتید و هنرمندان هیأتی این مسیر ده ساله را طی کردیم. در این سالها شاهد رشد هنرمندان هیأتی و بالتبع رشد هنر هیأت بودیم. ان شاءالله این نوکری مورد قبول سیدالشهدا قرار گیرد. در دهمین سوگواره عاشورایی هیأت همانند ادوار گذشته موضوع بخش اصلی این سوگواره پوستر اعلان هیأت می باشد. در بخش پوستر هیات ایده محور دو زیربخش به سوگواره امسال اضافه شده است. زیربخش تصویرسازی و زیر بخش تایپوگرافی. در بخش تصویر سازی از هنرمندان دعوت می کنیم جهت ترویج روضه های خانگی بسم‌اللهی بگویند و آثاری حول محور روضه های خانگی خلق کنند. در زیربخش تایپوگرافی بنا داریم هر سال یکی از ادعیه ها را موضوع فراخوان قرار بدهیم تا هنرمندان فرازهایی از این ادعیه را موضوع کار خود قرار بدهند و آثار فاخری در این موضوع تولید کنند. 

تیزر
توضیحات

بخش اصلی:
پوستر اعلان هیأت
در بخش اصلی فقط پوسترهایی که برای اعلان مراسم هیات طراحی شده باشند مورد داوری قرار خواهند گرفت.

بخش جنبی:
- پوستر شیعی (پیرامون خاندان عصمت)
هر پوستری که با موضوع خاندان عصمت و طهارت (ع) طراحی شده باشد در این بخش مورد داوری قرار خواهد گرفت.
در این بخش فقط یک پوستر به عنوان رتبه برتر انتخاب می شود.

بخش ویژه:
موشن پوستر
سوگواره عاشورایی هیأت به مساله رسانه های نوین اهمیت خاصی می‌دهد. با توجه به اینکه در این بسترهای نوین خلاقیت و نوآوری بسیاری در متحرک سازی خود را نمایان می‌کند بخش موشن پوستر را به این سوگواره اضافه کردیم تا هنرمندان ترغیب شوند خروجی های مختلفی از پوستر اعلان هیأت تولید کنند. در این بخش موشن پوسترهای اعلان هیأت مورد داوری قرار می‌گیرد

نکته: در بخش موشن پوستر باید پوستر را نیز به صورت فایل تصویر ارسال نمایید

قوانین

1. دبیرخانه سوگواره، ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن، اثر مربوطه را از مسابقه حذف نموده، و گزارش تخلف را برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارائه خواهد داد.

2. برگزارکننده مجاز است که از آثار ارسالی برای انتشارات، اطلاع‌رسانی و تبلیغات و ارتقای سطح هنری هیأت‌های مذهبی استفاده نماید.

3. فایل آثار منتخبِ کتاب، با کیفیت اصلی با حفظ نام طراح گرافیک به عنوان «نذرماندگار» در اختیار هیأت‌های حسینی، جهت استفاده در طرح‌های مذهبی قرار می‌گیرد.

4. در بخش اصلی، هنگام ارسال اثر، باید مشخصات هنرمندان همکار (درصورت وجود) در بخش‌های تخصصی درج گردد. بدیهی است آثار «تولیدی» در سوگواره شرکت داده می‌شوند و آثار غیرتولیدی، اینترنتی و ... در بخش‌های تخصصی مورد داوری قرار نمی‌گیرند.

5. محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و یا سال تولید آثار وجود ندارد.

6. برای شرکت در سوگواره پوستر می‌بایست از طریق نشانی اینترنتی honareheyat.ir ثبت‌نام نموده و آثار خود را بارگزاری نمایید .

7. آثار باید فرمت jpg و با کیفیت 300 dpi در اندازه A3 و درحالت RGB ارسال شود.

8. جایزه هیأت در بخش اصلی، اختصاص به هیأتی دارد که پوستر متعلق به آن هیأت است.

9. ارسال اثر به منزله پذیرش مقررات سوگواره است.

اقلام تبلیغاتی
پوستر
پست اینستگرام
استوری اینستگرام
تیزر
پست موشن
استوری موشن
جوایز

جوایز بخش‌اصلی: پوستر اعلان هیأت

پوستر برتر ۵ میلیون تومان

پوستر برتر بخش تخصصی
چیدمان متن 3 میلیون تومان
حروف‌نگاری 3 میلیون تومان
ترکیب‌بندی 3 میلیون تومان
ایده‌پردازی و خلاقیت 3 میلیون تومان
تصویرسازی 3 میلیون تومان
کاربرد عکاسی 3 میلیون تومان

جوایز بخش جنبی:

پوستر شیعی: پوستر برتر 3 میلیون تومان


جایزه بخش ویژه: موشن پوستر اعلان هیأت

اثر برتر: ۵ میلیون تومان

به همراه یک میلیون تومان کمک به هیأت در همه بخشها

داوران

اخبار

1400/08/13
جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با حضور آقایان مجتبی مجلسی، محمدصابر شیخ رضایی و علی رضا حصارکی در مجموعه یادمان شهدای ۷ تیر (سرچشمه) تهران به همت هنرهیأت برگزار شد. در مجموع بیش از 700 اثر به دبیرخانه این دوره از سوگواره ارسال شد که در بخش
1401/09/28
در آستانه سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، هنرهیات در تاریخ 30 آذرماه لغایت 2 دیماه در مشهد مقدس اقدام به برگزاری رویداد ملی هنری جان فدا خواهد نمود. در این رویداد تعداد 220 هنرمند زیر نظر اساتید اقدام به تولید و خلق اثر برای این شهید بزرگوار خواهند ن
1401/09/15
به‌گزارش روابط‌ عمومی‌ جامعه‌ایمانی‌مشعر، سه‌شنبه ۸ آذر، داوری یازدهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت با حضور اساتید : سید عباس میرهاشمی مهدی طاهری امیرحسامی‌نژاد در یادمان شهدای‌انقلاب‌اسلامی (سرچشمه) تهران برگزارشد.
آثار برتر
آثار کتاب
image
image
image
image
image
هنرهیأت
در پایگاه اینترنتی هنرهیأت به شبکه‌ی اجتماعی هنرمندان هیأتی بپیوندید؛ در فراخوان سوگواره‌های عاشورایی عکس، پوستر و نشان هیأت، اثر ارسال کنید؛ و از نگارخانه‌ی هیأت بازدید فرمایید.
اطلاعات تماس
تلفن تماس : 09120691542
واتساپ : 09128521542
نقشه سایت درباره ما ارتباط باما ارتباط با پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌ سایت متعلق به جامعه ایمانی مشعر می‌باشد.