چهارمین فراخوان گرافیک‌متحرک هیأت

چهارمین فراخوان گرافیک‌متحرک هیأت

سخن نخست

سوگواره عاشورایی هیأت به مساله رسانه های نوین اهمیت خاصی می‌دهد. با توجه به اینکه در این بسترهای نوین خلاقیت و نوآوری بسیاری در متحرک سازی خود را نمایان می‌کند از این رو بخش گرافیک متحرک  را به این سوگواره اضافه کردیم تا هنرمندان ترغیب شوند خروجی های مختلفی با استفاده از این قابلیت به هیأت خود ارائه دهند.

توضیحات

در فراخوان گرافیک متحرک هنرمندان در دو بخش پوستر متحرک هیأت و روایت هیات به تولید اثر می پردازند و آثار خود را به دبیرخانه فراخوان ارسال می نمایند.
سوگواره عاشورایی هیأت به مساله رسانه های نوین اهمیت خاصی می‌دهد. با توجه به اینکه در این بسترهای نوین خلاقیت و نوآوری بسیاری در متحرک سازی خود را نمایان می‌کند بخش موشن پوستر و روایت هیأت را به این سوگواره اضافه کردیم تا هنرمندان ترغیب شوند خروجی های مختلفی در قالب گرافیک متحرک  هیأت تولید کنند. در این بخش موشن پوسترهای اعلان و گرافیک متحرک های تولید شده در هیأت مورد داوری قرار می‌گیرد

برای شرکت در فراخوان فایل اثر را در یکی از سایت های ارسال فایل بارگذاری و لینک آن را وارد نمایید. همچنین پوستر فایل را در قسمت اثر ارسال نمایید

قوانین

1. دبیرخانه سوگواره، ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن، اثر مربوطه را از مسابقه حذف نموده، و گزارش تخلف را برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارائه خواهد داد.
2. برگزارکننده مجاز است که از آثار ارسالی برای انتشارات، اطلاع‌رسانی و تبلیغات و ارتقای سطح هنری هیأت‌های مذهبی استفاده نماید.
3. فایل آثار منتخب، با کیفیت اصلی با حفظ نام صاحب اثر به عنوان «نذرماندگار» در اختیار هیأت‌های حسینی، جهت استفاده در طرح‌های مذهبی قرار می‌گیرد.
4. محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و یا سال تولید آثار وجود ندارد.
5. برای شرکت در فراخوان گرافیک متحرک می‌بایست از طریق نشانی اینترنتی honareheyat.com ثبت‌نام نموده و آثار خود را بارگزاری نمایید.
6. آثار باید در فرمت  mp4 درسایز Full HD باشد.
7. ارسال اثر به منزله پذیرش مقررات سوگواره است.

اقلام تبلیغاتی
پوستر
پست اینستگرام
استوری اینستگرام
تیزر
پست موشن
استوری موشن
جوایز

بخش روایت هیأت
رتبه اول: 15میلیون تومان
رتبه دوم: 10میلیون تومان
رتبه سوم: 5میلیون تومان

بخش پوسترمتحرک هیأت 
رتبه اول: 10میلیون تومان
رتبه دوم: 8میلیون تومان
رتبه سوم: 5میلیون تومان

 

داوران

اخبار

1402/11/04
برگزیدگان سوگواره های عاشورایی هنرهیأت معرفی شدند.
1402/03/17
جلسه داوری فراخوان امام اُمت، اُمت امام در تاریخ 16 خردادماه 1402 به صورت مجازی برگزار شد.
1402/02/29
مراسم اختتامیه یازدهمین سوگواره عاشورایی هنرهیأت پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 با معرفی 71 اثر برتر این دوره با حضور اساتید و داوران و برگزیدگان در در حرم امام خمینی برگزار شد.
image
image
image
image
image
هنرهیأت
در پایگاه اینترنتی هنرهیأت به شبکه‌ی اجتماعی هنرمندان هیأتی بپیوندید؛ در فراخوان سوگواره‌های عاشورایی عکس، پوستر و نشان هیأت، اثر ارسال کنید؛ و از نگارخانه‌ی هیأت بازدید فرمایید.
اطلاعات تماس
تلفن تماس : 09025791542
واتساپ : 09025791542
نقشه سایت درباره ما ارتباط باما ارتباط با پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌ سایت متعلق به جامعه ایمانی مشعر می‌باشد.