چهارمین فراخوان تولیدات ویدئویی هیأت

چهارمین فراخوان تولیدات ویدئویی هیأت

سخن نخست

قالب ویدئو به عنوان یکی از جذاب ترین قالب ها در رساندن پیام شناخته می شود.و میتواند بهترن وسیله برای رساندن پیام عاشورا  باشد .از این رو فراخوان تولیدات ویدئویی هیأت، روایت را  به عنوان یک حرکت مهم و نو، محور اصلی سوگواره قرار داده است. تا هنرمندان هیأتی بتوانند به روایت درست ازنهضت سیدالشهدا و الگو های محل خود داشته باشند.  

توضیحات

چهارمین فراخوان تولیدات ویدیویی هیأت در دو بخش روایت هیأت و تیزر مراسم هیأت برگزار می شود.
بخش روایت هیأت به دنبال روایت هنرمندانه شما از هیأت و آنچه پیرامون هیأت است می باشد. هرهیأتی داستانی دارد، هر فردی با هیأت نسبتی دارد و داستانی دارد. شما میتوانید این داستان را در قالب تولیدات ویدیویی برای ما روایت کنید. 


برای شرکت در فراخوان فایل اثر را در یکی از سایت های ارسال فایل بارگذاری و لینک آن را وارد نمایید. همچنین پوستر فایل را در قسمت اثر ارسال نمایید

قوانین

1. دبیرخانه سوگواره، ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد و در صورت اثبات خلاف آن، اثر مربوطه را از مسابقه حذف نموده، و گزارش تخلف را برای طی مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارائه خواهد داد.
2. برگزارکننده مجاز است که از آثار ارسالی برای انتشارات، اطلاع‌رسانی و تبلیغات و ارتقای سطح هنری هیأت‌های مذهبی استفاده نماید.
3. بدیهی است آثار «تولیدی» در سوگواره شرکت داده می‌شوند و آثار غیرتولیدی، اینترنتی و ... در بخش‌های تخصصی مورد داوری قرار نمی‌گیرند.
4. محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و یا سال تولید آثار وجود ندارد.
5. برای شرکت در سوگواره گرافیک متحرک می‌بایست از طریق نشانی اینترنتی honareheyat.ir ثبت‌نام نموده و آثار خود را بارگزاری نمایید .
6. آثار باید در  فرمت mp4 درسایز Full HD باشد .
7. ارسال اثر به منزله پذیرش مقررات سوگواره است.

اقلام تبلیغاتی
پوستر
پست اینستگرام
استوری اینستگرام
تیزر
پست موشن
استوری موشن
جوایز

بخش اصلی روایت هیأت  
رتبه اول: ۱۵میلیون تومان 
رتبه دوم: ۱۰میلیون تومان 
رتبه سوم: ۵میلیون تومان
 
بخش جنبی تیزر مراسم هیأت
رتبه اول: ۱۰ میلیون تومان 
رتبه دوم: ۸ میلیون تومان 
رتبه سوم: ۵ میلیون تومان 

داوران

اخبار

1402/11/04
برگزیدگان سوگواره های عاشورایی هنرهیأت معرفی شدند.
1402/03/17
جلسه داوری فراخوان امام اُمت، اُمت امام در تاریخ 16 خردادماه 1402 به صورت مجازی برگزار شد.
1402/02/29
مراسم اختتامیه یازدهمین سوگواره عاشورایی هنرهیأت پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 با معرفی 71 اثر برتر این دوره با حضور اساتید و داوران و برگزیدگان در در حرم امام خمینی برگزار شد.
image
image
image
image
image
هنرهیأت
در پایگاه اینترنتی هنرهیأت به شبکه‌ی اجتماعی هنرمندان هیأتی بپیوندید؛ در فراخوان سوگواره‌های عاشورایی عکس، پوستر و نشان هیأت، اثر ارسال کنید؛ و از نگارخانه‌ی هیأت بازدید فرمایید.
اطلاعات تماس
تلفن تماس : 09025791542
واتساپ : 09025791542
نقشه سایت درباره ما ارتباط باما ارتباط با پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌ سایت متعلق به جامعه ایمانی مشعر می‌باشد.